Facebook

RAZPORED TEKEM

Zadnja tekma  
22.kolo 2.SKL  
sobota,15.04.2017  
Ilirija
79
Mesarija Prunk Sežana
70
     
 
 
   
 

 

 

 

2.SKL 2016/17

1. Ilirija 22/0
2. Mesarija Prunk S.
16/6
3. ECE Triglav 14/8
4. Plama pur 13/9
5. Grosuplje 13/9
6. Parklji 11/11
7. Celje 11/11
8. Konjice 9/13
9. Elektra Šoštanj 8/14
10. Kolpa Črnomelj 7/15
11. Ljubljana 4/18
12. AKK Maribor Branik 4/18

Podpirajo nas tudi

Častna košarkarska

castna kosarkarska

Razpored tekem, člani 2016/17

#gostovanje

 

 

 Prvenstvo 2. SKL 

Sobota,           22.10.2016         17.00             #Parklji                          78:60

Sobota,           29.10.2016         19.00             Ljubljana                        89:67

Nedelja,          06.11.2016         16.00             # AKK Branik Maribor     85:65

Sobota,           12.11.2016         19.00             ECE Triglav                    74:65

Sobota,           19.11.2016         19.00             Celje                               64:52

Sobota,           26.11.2016         19.00             Grosuplje                        65:57

Sobota,           03.12.2016                             # Kolpa Črnomelj             83:68 

Sobota,           10.12.2016         19.00             Plama Pur                      62:60

Sobota,           17.12.2016         19.00            # Konjice                         67:64   

Sobota,           07.01.2017         19.00            # Elektra Šoštanj             83:56

Sobota,           14.01.2017         19.00             Ilirija                                66:74

Sobota,           21.01.2017         19.00             Parklji                              55:63

Sobota,           28.01.2017                              # Ljubljana                       78:67

Sobota,           04.02.2017         19.00            AKK Branik Maribor        83:60

Sobota,           11.02.2017                             # ECE Triglav                 74:70

Sobota,           25.02.2017         20.00            # Celje                           74:68

Sobota,           04.03.2017         20.00            # Grosuplje                    61:64

Sobota,           11.03.2017         19.00            Kopla Črnomelj              68:67

Sobota,           18.03.2017         19.30            # Plama Pur                   80:88

Sobota,           25.03.2017         19.00            Konjice                           89:47

Sobota,           08.04.2017         19.00            Elektra Šoštanj               66:76

Sobota,           15.04.2017                            # Ilirija                              70:79

 

 

POKAL SPAR

Torek,             15.11.2016         18.00            LTH Castings                    71:81

Torek,             22.11.2016         18.00            #LTH Castings

           
   
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
       
           
           
           

       

         

         

   

   

           
           
           
       

 

 

 

BISERI - Mi navijači smo

There seems to be an error with the player !

Podpirajo nas tudi