Podpirajo nas tudi

Častna košarkarska

castna kosarkarska

6 TEKEM - 6 ZMAG

V 7. kolu 2. SKL so naši košarkarji vknjižili šesto zmago v sezoni (6 tekem- 6 zmag). Na domačem parketu so premagali ekipo iz Portoroža z rezultatom 77:69.

MESARIJA PRUNK SEŽANA : PORTOROŽ 77:69

(20:19, 19:22, 17:16, 21:12)

Po izredno izenačenih prvih treh četrtinah so domači igralci le pokazali kdo je gospodar na parketu. Na tekmi je prišlo do štirih izenačenj in kar devetih sprememb vodstva. Zadnjo četrtino so torej dobili domači igralci (21:12) in tako zmagali z najvišjo razliko na tekmi 77:69.

Strelci za KK Mesarija Prunk Sežana: Taras Velikonja 15 (4 skoki, 4 podaje, 3 pridobljene žoge), Trampuš 13 (8 skokov, 2 podaji), Abramovič 12 (5 skokov, 5 podaj), Jordan Rojko 11 (10 skokov, 4 pridobljene žoge), Dimec 10 (3 skoki), Bačvič 10 (2 pridobljeni žogi, 1 skok, 1 podaja), Krstinić 4 (3 skoki), Kučej 2 (2 skoka, 4 podaje)

Naslednja tekma (pokal Spar) bo že v torek 20.11.2018 ob 18:00 v SŠ Srečka Kosovela, ko v goste prihajajo košarkarji iz Škofje Loke. Vljudno vabljeni!

Pripravil: Prunk Boris