Častna košarkarska

castna kosarkarska

POROČILO S TEKEM

Ponedeljek, 28.1.2019
U13 Mini pokal SPAR Mesarija Prunk Sežana A : Ljubljana A 41:55 (8:12,14:22,8:12,11:9)
Na povratnem srečanju Mini pokala SPAR smo bili deležni dobre sproščene tekme. Za dobro vzdušje so na tribuni poskrbeli fantje U15 ekipe, ki so z glasnim navijanjem poživili igro naših fantov. V nadaljni krog se je zasluženo uvrstila ekipa Ljubljane, kateri želimo uspešno nadaljevanje tekmovanja.

Torek, 29.1.2019...
U17 1.SKL Mesarija Prunk Sežana : Stražišče 73:47 (12:12,15:19,23:3,23:13)
Po zaspanem, nekoliko utrujenem začetku so fantje svojo pravo moč pokazali konec druge četrtine in tretjo četrtino, kjer so nasprotnikom dovolili zgolj 3 toče v 14ih minutah igre. Čestitke fantom, da so nor ritem tekem zaključili z zmago in s tem ohranili možnost napredovanja.

Sobota, 2.2.2019
U17 1.SKL Stražišče : Mesarija Prunk Sežana 52:68 (12:15,13:18,14:25,13:10)
Ponovna tekma, nova zmaga. Prav vsi fantje so super izkoristili minutažo in z ekipno igro poskrbeli za zmago, po kateri smo nestrpno čakali rezultat tekme Triglav : Ježica. Z zmago Triglava se je naša ekipa uvrstila v 3.del tekmovanja, kjer bodo lovili najboljšo uvrstitev v zadnjih letih-13.do 24.mesto. Čestitke fantom!!

2.SKL člani Triglav Kranj : Mesarija Prunk Sežana 72:74 (22:14,11:19,18:17,21:24)

Razburljivo srečanje, ki je bilo odločeno v zadnji sekundi srečanja. Tekmo je s košem odločil Andro Krstinić. Veseli nas, da je v ekipi tokrat nastopil še en član ekipe U19 in sicer Danej Tavčar, ki bo na svoje prve minute še malo počakal. Čestitke fantom za borbenost in zasluženo zmago!

MVP 16.kola:
Niko Bačvič (Mesarija Prunk Sežana) – 30 minut, 22 točk (5/11 za dve, 2/2 za tri, 6/7 prosti meti), 6 skokov (4 v napadu), 8 podaj, 3 osebne napake, 6 izsiljene osebne napake, 2 izgubljeni žogi, 2 pridobljeni žogi, 1 prejeta blokada; +/- = +14, indeks 29.

Nedelja, 3.2.2019
U15 2.SKL Mesarija Prunk Sežana B : 3x3 Piran 84:68 (22:21,21:10,13:24,28:13)
Čestitke fantom za zmago. Na trenutke so pokazali, da znajo odigrati ekipno in vsi si samo želimo, da v takem stilu tudi nadaljujejo.

U11 Mesarija Prunk Sežana beli : Orli Postojna 12:4
Mesarija Prunk Sežana beli : KOŠ Primorska C 12:4
Mesarija Prunk Sežana rdeči : Izola 6:10
Mesarija Prunk Sežana rdeči : KOŠ Primorska B 4:12

Bravo vsem za nov odigran turnir. Vrjamemo, da so vsi fantje in dekleta pokazali svoje znanje in uživali v tekmah.

U19 2.SKL Mesarija Prunk Sežana : Postojna 61:52 (11:11,21:19,14:10,15:12)
Fantje so zabeležili drugo zaporedno zmago in vsi komaj čakamo novo tekmo.