Facebook

RAZPORED TEKEM

 

NASLEDNJA TEKMA:  

19. kolo - 2. SKL

v soboto, 29.02.2020 ob 18:00 v ŠC Livada

 
TROTI
MESARIJA PRUNK SEŽANA  
   
 
PREJŠNJA TEKMA:  
17. kolo - 2. SKL  
LJUBLJANA 72
MESARIJA PRUNK SEŽANA
96
 
18. kolo - 2. SKL  
MESARIJA PRUNK SEŽANA  83
ILIRIJA
 63

2.SKL 2019/20

1.

MP Sežana

34

2.

Triglav

32

3.

Troti

32

4.

Ilirija

29

5.

Hrastnik

29

6.

Celje

28

7.

LTH Castings

24

8.

PVC Nagode Postojna

24

9.

Medvode

23

10.

Portorož

22

11.

Ljubljana

22

12.

Parklji

0

Podpirajo nas tudi

 

 

Častna košarkarska

castna kosarkarska

OSVOJILI TURNIR V TRSTU

V petek je naša ekipa odigrala prvo tekmo z Baskettrieste B in jih z lahkoto premagala. Druga tekma z Trentom je bila zelo napeta. V prvem polčasu smo zaostajali za 15 točk. V drugem polčasu pa stisnili z agresivno obrambo in tekmo na koncu dobili za 4 točke razlike.  V soboto smo najprej odigrali še zadnjo tekmo naše skupine z Ginastica Triestina in takoj naredili veliko razliko in prepričljivo zmagali. Tako smo bili prvi v skupini in proti večeru igrali polfinale z ekipo Žogica Divača. To tekmo smo od začetka pokazali, da želimo zmagati in na koncu slavili z rezultatom 48-22.

V nedeljo smo igrali finale proti ekipi Azzura basket Trieste. Tekma se je igrala v veliki dvorani v Trstu, kjer sprejme 7.000 gledalcev. Na finalni tekmi se je zbralo čez 500 gledalcev, kar se nam je na začetku poznalo saj so fantje imeli malo treme. Tekma je bila kar izenačena in zelo borbena. Včasih tudi malo preveč groba, vendar smo vse to zdržali in s skupno igro na koncu zmagali v finalu z rezultatom 42-33 in osvojili turnir.
 
Igralci: Granier Saša, Lazarevski Ian, Valenčič Ukmar Lan, Likar Arian,Lah Noel, Zabukovec Tine, Buda Štemberger Emanuel , Maver Matija, Uršič Nik, Žigon Anej in Samsa Žak
Trener: Zoran Lazarevski
 
Izjava trenerja:  Moram priznat, da sem zelo vesel in zadovoljen, da smo osvojili ta lep turnir v zame eni najlepših dvoran, kjer sem kdajkoli igral. Fantje so zasluženo zmagali, ker so pokazali res lepo in predvsem skupinsko igro. Med turnirjem in po finalu smo prejeli nešteto pohval raznih trenerjev in gledalcev, da igramo res lepo košarko in da nas z užitkom gledajo , tako da smo vsi v našem klubu veseli zmage na turnirju.