Facebook

RAZPORED TEKEM

NASLEDNJA TEKMA:  

2. SKL 1.krog

sreda, 22.11.2017 ob 20:15 v ŠD Medvode

 
BRINOX MEDVODE
 
MESARIJA PRUNK SEŽANA   
   
 
PREJŠNJA TEKMA:  
2. SKL 7.krog  
MESARIJA PRUNK SEŽANA 78
KONJICE 64
 
2. SKL 6.krog  
PLAMA PUR
 74
MESARIJA PRUNK SEŽANA  56

2.SKL 2017/18

1.

Terme Olimia Podčet.

6/1

2.

LTH Castings

5/2

3.

Mesarija Prunk Sež.

5/1

4.

ECE Triglav

4/3

5.

Parklji

4/2

6.

Brinox Medvode

3/3

7.

Celje

3/3

8.

Plama Pur

3/3

9.

Konjice

2/4

10.

Grosuplje

1/5

11.

Ljubljana

1/5

12.

Portorož

0/5

Podpirajo nas tudi

Častna košarkarska

castna kosarkarska

Arhiv mladi

@gostovanje

Sezona 2014/15 

 

Selekcija U-19

 

 Kvalifikacije za 1. SKL II. stopnja

nedelja,

14.09.2014

18:00

2.krog

@KOŠ Koper

60:66

sreda,

17.09.2014

18:30

2.krog

KOŠ Koper

80:35

 

Prvenstvo 1. A SKL 1.del skupina 3A

nedelja,

28.09.2014

17:00

1.krog

Triglav Elektro gorenjska prodaja

71:84

nedelja,

05.10.2014

17:30

2. krog

@Splošna plovba Portorož

64:42

nedelja,

12.10.2014

17:00

3. krog

Union Olimpija

50:107

nedelja,

19.10.2014

17:00

4. krog

@Triglav Elektro gorenjska prodaja

 94:70

nedelja,

26.10.2014

17:00

5. krog

Splošna plovba Portorož

 74:85

nedelja,

09.11.2014

 18:30 

6. krog

@Union Olimpija

108:40

 

 

  Prvenstvo 1. B SKL 2.del skupina BZ

 

nedelja,

23.11.2014

 12:30

1. krog

@Nova Gorica mladi

47:78 

nedelja,

30.11.2014

  17:00 

2. krog

Pingvini Ljubljana A

52:54 

nedelja,

07.12.2014

 17:00

3. krog

@Grosuplje A

95:46 

ponedeljek,

15.12.2014

 18:00

4. krog

Helios Domžale B

73:80 

ponedeljek,

02.02.2015

  18:15 

5. krog

@Parklji

93:56 

sreda,

07.01.2015

 18:30

6. krog

Vrhnika

71:78 

nedelja,

11.01.2015

 17:00

7. krog

@Splošna plovba Portorož

63:59 

ponedeljek,

19.01.2015

 17:00

8. krog

Nova Gorica mladi

73:69 

nedelja,

25.01.2015

  20:30 

9. krog

@Pingvini Ljubljana A

76:53 

nedelja,

15.02.2015

 17:00

10. krog

Grosuplje A

53:91 

nedelja,

22.02.2015

 19:00

11. krog

@Helios Domžale B

71:68 

nedelja,

01.03.2015

 17:00

12. krog

Parklji

55:62 

nedelja,

08.03.2015

 14:00

13. krog

@Vrhnika

81:66 

nedelja,

15.03.2015

 17:00

14. krog

Splošna plovba Portorož

60:56

 

 

 

Selekcija U-17

 

Prvenstvo 2. SKL 1.del skupina 10

 

sobota,

20.09.2014

09:00

1.krog

@Ajdovščina

46:52

sobota,

27.09.2014

10:00

2. krog

Nova Gorica mladi

64:53

sobota,

04.10.2014

10:30

3. krog

@Cerknica

36:52

sobota,

11.10.2014

09:00

4. krog

Ajdovščina

50:59

sobota,

18.10.2014

10:00

5. krog

@Nova Gorica mladi

 82:64 

sobota,

25.10.2014

10:00

6. krog

Cerknica

 61:68 

 

Prvenstvo 2. SKL 2.del skupina C5

sobota,

08.11.2014

 09:30

  1. krog

@KOŠ Koper B

53:82 

sobota,

15.11.2014

 10:00

  2. krog

KOŠ Koper A

55:58 

sobota,

22.11.2014

  10:00 

  3. krog

@Izola

31:110 

sobota,

29.11.2014

 10:00

  4. krog

@Medvode

67:60 

sreda,

10.12.2014

 17:00

  5. krog

Pivka

77:66 

sobota,

13.12.2014

 10:00

  6. krog

KOŠ Koper B

82:40 

sobota,

20.12.2014

 09:30

 7. krog

@KOŠ Koper A

77:26 

sobota,

07.01.2015

17:00

 8. krog

Izola

122:16 

petek,

23.01.2015

17:00

 9. krog

Medvode

50:63 

sobota,

24.01.2015

 13:30 

10. krog

@Pivka

65:52 

 

 

 Prvenstvo 2. SKL 3.del skupina C2Z

 

sobota,

18.03.2015

17:00 

  2. krog

Nova Gorica mladi B

92:47 

sobota,

07.03.2015

10:00 

  3. krog

Splošna plovba Portorož

88:50 

sobota,

21.03.2015

10:00 

  5. krog

@Nova Gorica mladi B

52:90 

sobota,

28.03.2015

12:00 

  6. krog

@Splošna polvba Portorož

53:93 

 Kvalifikacije za 1.SKL

 

sobota,

16.05.2015

10:00 

  1. krog

Helios Domžale B

61:95 

sobota,

30.05.2015

10:00 

  2. krog

@Parklji A

96:50 

 

Selekcija U-15